Tarta ze śliwką - jesienna nowość w butikach Batida!

Opublikowano

Smaki jesieni zagościły już w naszych kolekcjach. Nowe mono porcje i ciasta w postaci tarty ze śliwkami dostępne są już w butikach Batida oraz w sklepie on-line. Sprawdź co przyniesie u nas nadchodząca jesień!

Długi otulający sweter, ciepły koc, kubek gorącego kakao, zapach unoszącego się cynamonu w powietrzu. To wszystko mówi nam o zbliżającej się dużymi krokami jesieni. Wiele można by mówić o kolorach, które za sobą niesie, ale jeszcze więcej o smakach, którymi chcemy Cię uraczyć.
Tarta śliwkowa to pierwsza propozycja od Chead Pastry Chef, Miry Boguckiej, na nadchodzący sezon jesienny. Pyszne i miękkie ciasto migdałowe suto wypełnione soczystym smakiem śliwek węgierek. Tarta na górze posypana jest kruszonką o orientalnym smaku cynamonu. Jesienne #musteat w butikach Batidy.
Nową tartę zamówisz w sklepie on-line z dostawą pod wskazany adres na terenie Warszawy oraz w jej okolicach lub Odbierzesz na wynos w naszych butikach na Krakowskim Przedmieściu, w Hali koszyki oraz w Starej Papierni.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz