Batida dla sektora horeca

FOOD LOOKBOOK | 2022-2023

oferta dla gastronomii

Batida to firma, która od lat cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów z branży gastronomicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy biznesowej, firma jest w stanie zaoferować swoim klientom najwyższej jakości kolekcje słodkich food's, mono porcji – set menu, ciast oraz wstawek hotelowych.

Każde z oferowanych przez Batidę produktów jest starannie przygotowane z najlepszych składników, dzięki czemu zachwycają nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Przykładamy dużą wagę do estetyki swoich produktów, co sprawia, że idealnie nadają się one na różnego rodzaju uroczystości, takie jak wesela, chrzciny, bankiety czy konferencje.

W ofercie Batidy znajduje się również linia produktów głęboko mrożonych, co oznacza, że można je przechowywać przez długi czas, bez obaw o utratę świeżości czy smaku. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że zawsze będą mieli pod ręką pyszne, gotowe do podania w każdej chwili desery czy wstawki hotelowe.

Batida to firma, która zawsze stawia na jakość i zadowolenie klientów. Dlatego też, każde z zamówień jest indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klienta, a zespół naszych profesjonalistów dołoży wszelkich starań, aby każdy produkt był perfekcyjnie przygotowany i dostarczony na czas. Jeśli więc szukasz wyjątkowych, smakowitych i estetycznie wykonanych słodkości do swojego lokalu, z pewnością warto się do nas zwrócić o wsparcie.KATARZYNA STARZYŃSKA, DYREKTOR SPRZEDAŻY HORECA

Pracując w branży hotelarskiej i gastronomicznej od ponad 30 lat, rozumiem zarówno potrzeby klientów wrażliwych na najświeższy i najzdrowszy produkt, jak i potrzeby Szefów Kuchni, którzy oprócz najwyższej jakości oczekują odpowiedniej konwersji ceny. My zapewniamy tę jakość gwarantując wygodę dla profesjonalistów z sektora HoReCa. Przy wprowadzaniu poszczególnych produktów z linii HoReCa, zastanawiam się zawsze nad emocjami, jakie ma poczuć końcowy klient. To właśnie o tym momencie dyskutuję z Szefami Kuchni. Zależy nam na wywołaniu konkretnych emocji, chcemy zapisać się w pamięci. Osobiście uważam, że wspieranie takich sieci hotelowych jak Hilton czy Accor to nasz wielki sukces. Świadomość, iż na stołach najlepszych hoteli w Polsce pojawiają się słodkości marki Batida, a podczas przerw kawowych goście częstują się świeżymi przekąskami przygotowanymi przez naszych kucharzy, motywuje mnie do dalszego działania i sprawia, że w przyszłość patrzę z optymizmem.

Lokalni dostawcy

Sezonowe produkty


Mamy swoich ulubionych
lokalnych dostawców, rolników z
krwi i kości, na których zawsze
możemy liczyć.
FINGER FOOD

PRZYKŁADOWA PROPOZYCJA PRZEKĄSEK SŁODKICH

1. kamyk cynamonowy z orzechową prażynką
2. kamyk orzechowy z yuzu
3. tarte tatin na kruchym ciastku migdałowym
4. tartaletka czekoladowa z nibsami czekoladowymi
5. tartaletka dyniowa z kremem waniliowym i cynamonem
6. tartaletka karmelowa z orzechami
7. krucha tarta cytrynowa z bezą włoską

Ludzie mówią

W naszej kuchni stawiamy przede wszystkim na sezonowość i polskie, lokalne produkty. Zestawienie polskiej tradycji ze smakami z całego świata jest niezwykle inspirujące.

Caroline Radziszewska, Vice President

Ludzie mówią

Intensywny smak, najlepszej jakości czekolada, zaskakujące struktury, jakość składników – to wszystko składa się na produkt, który wychodzi z mojej pracowni cukierniczej.

MIRA BOGUCKA, CREATIVE CHEF

Kontakt

KATARZYNA STARZYŃSKA

DYREKTOR SPRZEDAŻY HORECA

+48 510 706 582
k.starzynska@batida.pl

KAROL RADZIKOWSKI

Poznajmy się

Czy korzystałaś/korzystałeś wcześniej z usług Batidy?
* Pola niezbędne oznaczone są gwiazdką
forbes - logo
orły cukiernictwa - logo
Batida