Świąteczne zestawy upominków.

Opublikowano

Świąteczny czas jest tym bardziej piękny, kiedy mamy możliwość okazania wdzięczności tym z którymi obcujemy na co dzień. Wdzięczność jest jedną z najbardziej cenionych wartości w dzisiejszych czasach. Dzięki świątecznym upominkom masz możliwość okazania jej w najsłodszej formie.

 

Świąteczne momenty pozwalają zatrzymać się na chwilę oraz docenić to, co mamy wokół siebie. Najwięcej szczęścia dają najprostsze gesty. Zestawy upominków świątecznych Batidy są stworzone z myślą o Twojej rodzinie, przyjaciołach i współpracownikach - pokaż bliskim, że są dla Ciebie ważni.

STWÓRZ SWÓJ PIERNIKOWY LAS W SZKLE

Dział kreatywny Batidy w tym roku pomyślał o wszystkich, dużych i małych, którzy uwielbiają wręczać prezenty, ale również być nimi obdarowywani. Piernikowy las w szkle to propozycja upominku świątecznego, który skłoni do działania całą rodzinę.

W tym zestawie upominkowym tworzysz swój piernikowy las w szklanym słoju. Do sklejania piernikowych ścian domku, zdobienia lukrem choinek czy ozdoby piernikowych zwierzaków zaangażuj swoje dzieci lub przyjaciół. To świetna zabawa dla wszystkich oraz doskonała świąteczna dekoracja Twojego domu.

Kreatywny upominek świąteczny to świetne rozwiązanie na Mikołajki, które są idealną chwilą aby podarować Twoim najbliższym wspólny czas. Dzięki tym upominkom możecie małymi krokami zacząć wspólne przygotowania do magicznych Świąt Bożego Narodzenia.
ŚWIĄTECZNY ZESTAW ADWENTOWY INSPIROWANY "DZIADKIEM DO ORZECHÓW"

Tematem przewodnim tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w Batidzie jest motyw "Dziadka do orzechów". Idąc za tą myślą postanowiliśmy stworzyć zestaw, który nawiąże do baśniowej opowieści.

W adwentowym zestawie upominkowym znajdziesz kalendarz adwentowy, dzięki któremu w najsłodszy z możliwych sposobów odliczysz dni do Świąt Bożego Narodzenia. W okienkach kalendarza adwentowego znajdziesz 24 pyszne czekoladki w kształcie leśnych zwierzątek. Dzień za dniem, zaczynając od 1 grudnia, Twoi najmłodsi domownicy z niecierpliwością będą czekać na otworzenie kolejnego okienka by zjeść pyszną słodycz. Wraz z kalendarzem proponujemy Ci kolorowego żołnierzyka z piernika. Figurka rzemieślniczo wyprodukowana w pracowni Batidy przez naszą Head Pastry Chef, Mirę Bogucką.

Zestaw upominkowy nawiązujący swoją formą do sztuki "Dziadka do orzechów" jest idealnym prezentem na Święta. Baśniowa opowieść o świecie ożywionych zabawek rozbudza wyobraźnię niejednego małego widza. I my daliśmy się ponieść fantazji i wróciliśmy do wspomnień o dzieciństwie dzięki temu zestawowi.

BASIC CZY PREMIUM? WYBIERZ ODPOWIEDNI ŚWIĄTECZNY ZESTAW UPOMINKOWY

Już teraz pomyśl, który ze świątecznych zestawów będzie idealnym upominkiem dla Twoich pracowników. Z myślą o nich stworzyliśmy dwa zestawy pełne słodkich łakoci. Jesteśmy przekonani, że Twoi podopieczni dzięki temu prostemu gestowi poczują się wyjątkowo.

W świątecznym zestawie premium oraz zestawie basic znajdziesz wszystko, co może sprawić uśmiech wielbicielowi słodkości, a kto z nas nie jest entuzjastą słodkich smaków?

Świąteczna kolekcja słodyczy oparta jest na korzennych smakach piernika oraz mlecznej czekolady Barry Callebaut.

Kreowanie świątecznych zestawów upominkowych jest inspirujące, ale obdarowywanie ekscytuje jeszcze bardziej. Możemy uznać, że mamy na to licencję od pokoleń! Wybierzcie wyjątkowe zestawy i cieszcie się z najbliższymi nadchodzącym, magicznym czasem Świąt.

Bez względu na to czy planujesz firmową Wigilię i szukasz większej ilości paczek, czy szukasz prezentu dla swoich najbliższych, z łatwością złożysz zamówienie przez sklep on-line Batidy lub dzwoniąc do naszego działu sprzedaży. Twoje zamówienie dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Warszawy i okolic.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz