Kalendarz adwentowy - ostateczne odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia.

Opublikowano

Kalendarz adwentowy jest nieodłączną częścią oczekiwania do Wigilii Bożego Narodzenia. Służy przede wszystkim do odliczania kolejnych dni grudnia aż do pierwszej gwiazdki na niebie.Czas przed Świętami Bożego Narodzenia wprawia dzieci w niecierpliwość i przebieranie nogami na myśl o strojeniu choinki, pierwszej gwiazdce, lepieniu bałwana, czy w końcu wymarzonym prezencie odkrytym pod ozdobioną, kolorową choinką.

 

 

Jesteśmy pewni, że czas oczekiwania jest bardzo ważny w okresie bożonarodzeniowych przygotowań, dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego. Ukryte pod tajemniczymi okienkami bajkowe czekoladki każdego grudniowego poranka będą znikać w mgnieniu oka. Dzień za dniem rośnie napięcie przed tym jedynym dniem w roku, dlatego kalendarz adwentowy rozluźnia atmosferę, a przy tym to świetna zabawa dla najmłodszych domowników.

 

 

Tegorocznym motywem przewodnim kalendarza adwentowego jest 'Dziadek do orzechów'. Słynne opowiadanie, która inspiruje od wielu lat wszystkich artystów - od malarzy po scenografów i kompozytorów. Czekoladki w kalendarzu adwentowym są inspirowane postaciami z bajki. Oprócz kalendarza, Head Pastry Chef, Mira Bogucka, zgodnie z motywem 'Dziadka do orzechów' przygotowała również żołnierzyka z piernika - ten duet z pewnością sprawi domownikom wiele radości.

 

Kalendarz adwentowy wraz z żołnierzykiem z piernika będzie dostępny w sklepie on-line Batidy od 1 listopada. Wyczekuj oferty świątecznej niczym pierwszej spadającej gwiazdki w wigilijny wieczór. Składając zamówienie przez sklep on-line możesz wybrać dostawę pod wskazany adres na terenie Warszawy lub odbiór osobisty w butikach Batida.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz