Rozpal Smaki Świąt z Naszą Ofertą Świąteczną

Opublikowano

Gdy nadchodzą Święta, każdy z nas zaczyna rozmyślać o magicznych momentach przy rodzinnej uczcie. W Batida wiemy, jak ważne są te chwile, dlatego przygotowaliśmy ofertę, która rozgrzeje Wasze serca i kubki smakowe.

świąteczny stół

Tradycja na Wyciągnięcie Ręki – Świąteczne Pierniki i Nie Tylko

Święta to czas tradycji, a co może być bardziej tradycyjnego niż świąteczne pierniki? Nasze ciasteczka i pierniczki świąteczne to nie tylko smak dzieciństwa, ale również przepiękne upominki dla firm. Każdy z naszych pierników, czy to twarde pierniczki czy te delikatne i miękkie, jest małym dziełem sztuki.

choinka z piernika

Prezenty, które Rozpalą Zmysły

Szukając prezentu pod choinkę, warto postawić na coś wyjątkowego. Może to być tradycyjne ciasto świąteczne, jak makowiec czy sernik świąteczny, albo elegancki tort makowy. A jeśli chcesz sprawić przyjemność komuś bliskiemu, zamów nasze ciasta świąteczne na zamówienie – dostępne już w ofercie świątecznej 2023.

prezent pod choinkę

Smaki, które Przywołują Najpiękniejsze Wspomnienia

Nie ma Świąt bez wyśmienitych potraw. Dlatego nasze menu wzbogaciliśmy o tradycyjne przysmaki świąteczne. Wigilia potrawa to u nas nie tylko fraza – to obietnica wyjątkowego smaku i atmosfery. Oferujemy świąteczne pierogi, paszteciki, a nawet świąteczne uszka z grzybami – każde danie przygotowane z myślą o tych najcenniejszych momentach.

barszcz czerwony

Catering Wigilijny – Wygoda i Styl

Zamówienie cateringu świątecznego to doskonały sposób, by cieszyć się smakiem bez godzin spędzonych w kuchni. Nasz catering wigilijny obejmuje potrawy wigilijne, świąteczne potrawy na wigilię i wiele innych. Dzięki temu możesz spędzić więcej czasu z rodziną, a mniej w kuchni.

Catering Świąteczny Warszawa – Dla Firm i na Prywatne Spotkania

Szukasz cateringu świątecznego dla firm w Warszawie? Nasz catering wigilijny 2023 jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy kompleksową obsługę, menu dostosowane do indywidualnych preferencji i dostawę do domu.

W Batida pragniemy, aby nasze ciasta świąteczne, catering wigilijny oraz cała nasza oferta świąteczna były dla Was źródłem radości i wyjątkowych wspomnień. Zapraszamy do składania zamówień już teraz, by ten bożonarodzeniowy czas był naprawdę wyjątkowy. Odwiedź naszą stronę www.batida.pl i rozpal magię Świąt razem z nami!

catering świąteczny ciasta na święta prezenty pod choinkę

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz