Witajcie w nowym rozdziale naszej podróży

Opublikowano

Nowy Rozdział Batidy: Gdzie Tradycja Spotyka Nowoczesność

Witajcie w nowym rozdziale naszej podróży - Batida, od 1990 roku słodząca Wam życie, przechodzi metamorfozę. Dziś, z radością i odrobiną nostalgii, ogłaszamy odświeżenie naszej marki. Chociaż wprowadzamy zmiany, nasze fundamenty pozostają niezmienne - miłość do wypieków i pragnienie rozpieszczania podniebień naszych gości.

🌱 Minimalizm i Elegancja - Nowa Definicja Batidy

W butiku w Łomiankach, który otworzymy w grudniu, połączymy nasze tradycyjne metody pieczenia z nowoczesnym designem. Zaprojektowany z myślą o komforcie i estetyce, będzie to miejsce, w którym każdy kąt opowiada historię. Tu, w przestrzeni gdzie minimalizm spotyka się z elegancją, nasze słodkości zostaną zaprezentowane w sposób, który podkreśla ich wyjątkowość i smak.

wnętrze Batida Łomianki

🏡 Natura i Architektura - Współpraca z Master&Mania

W naszym nowym butiku, stworzonym we współpracy z Master&Mania Manufaktura Wnętrz, doświadczycie unikalnej harmonii między naturą a nowoczesnym designem. Kamień, beton i drewno będą grały główne role, tworząc przestrzeń, która jest zarówno elegancka, jak i przytulna. Każdy detal został starannie przemyślany, aby stworzyć atmosferę, która zachęca do relaksu i cieszenia się chwilą.

💼 Rozwój Zespołu - Nowe Możliwości w Batidzie

Z entuzjazmem tworzymy nowy team w Łomiankach. Poszukujemy osób, które podzielają naszą pasję do jakości, doskonałości i innowacji. Dołączając do nas, będziesz miał okazję pracować w inspirującym środowisku, gdzie każdy dzień jest okazją do nauki, rozwoju i tworzenia czegoś wyjątkowego.

🌟 Dołącz do Naszej Ekscytującej Zmiany

Zapraszamy Was do bycia częścią tej ekscytującej zmiany. Odwiedź nas w grudniu w Łomiankach i poczuj magię nowej Batidy. Przyjdź, aby doświadczyć, jak nasze wypieki i kawy opowiadają nową historię.

Wnętrze kawiarni Batida w Łomiankach

Batida - to miejsce, gdzie każdy moment staje się słodką opowieścią.

kawiarnia nasze kawiarnie nowa cukiernia nowa kawiarnia nowe otwarcie zmieniamy się

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz