Jagodzianki to życie!

Opublikowano

Już są w butikach Batidy oraz sklepie on-line! Codzienne wypiekane specjalnie dla Ciebie. Świeże, słodkie, mięciutkie, wypełnione po brzegi delikatnym jagodowym nadzieniem. Koniecznie spróbuj pysznego sezonowego wypieku.

Pierwszy kęs, po rocznej przerwie, obudził w nas pokłady najpyszniejszych odczuć. Nie możemy oprzeć się porównaniu do letniego spaceru w lesie. Gdzie wysokie drzewa delikatnie szumią od powiewu wiatru, spacer wśród leśnych ścieżek trwa na dobre i nagle, tuż przy ziemi rozsypują się przed oczami krzaczki, których gałązki, uginają się od ilości drobnych, granatowych owoców jagód. Obojętnie przejść obok takich dobroci to grzech! Z tych leśnych owoców powstają nasze smaczne jagodzianki.

 

Sezon na jagodzianki trwa! Dowiedz się jak smakują jagodzianki od Batidy.

Puszyste drożdżowe ciasto wypiekane na złocisty kolor, oprószone na przemian kruszonką oraz cukrem pudrem, w środku kryje kwintesencję leśnego smaku. Przepełnione jest jagodowym nadzieniem, które po ugryzieniu delikatnie wypływa na boki, farbując palce na jagodowo. Owoców w nadzieniu jest tyle, że nie oprzesz się kolejnym gryzom. Dotarły do nas wieści, że nawet Ci z was, którzy sceptycznie podchodzą do smaku tego deseru, jedząc pierwszą jagodziankę już myśleli o następnej! Absolutnie nas to nie dziwi. Ciastko jest genialne!

 

Uraczymy Cię jagodowymi łakociami w Twoim domu, jeśli złożysz zamówienie w sklepie on-line z dostawą pod wskazany adres. Zapraszamy również do naszych butików w Warszawie i Konstancinie.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz