Babcia i dziadek są niezastąpieni!

Opublikowano

Już w najbliższy czwartek i piątek (21 i 22.01) będziemy obchodzić Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. To wyjątkowa okazja, aby pokazać, jak bardzo ważni są dla nas i naszych dzieci nasi ukochani seniorzy.

Święto babci i dziadka obchodzone jest w Polsce od stosunkowo niedawna. Po raz pierwszy wypromował je magazyn „Świat Kobiety” w 1964 roku, ale dotyczyło to tylko kobiet seniorek. Dziadkowie na swoje święto musieli poczekać do lat 80. XX wieku. Przyszło ono do nas ze Stanów Zjednoczonych i na stałe wpisało się w kalendarz. Zazwyczaj każde przedszkole czy szkoła zapraszało babcie i dziadków na występy, które odbywały się po koniec stycznia. Obecna sytuacja pandemiczna niestety wyklucza taką formę celebracji.

Pewnie każdy z nas zastanawia się w jaki sposób bezpiecznie pokazać babci i dziadkowi, że o nich pamiętamy, aby nie narażać ich na niebezpieczeństwo związane z pandemią. Wielu z nas nie widziało się z nimi aż od wiosny. Jest na to jednak sposób! Jeśli wizyta i osobiste spotkanie nie jest możliwe, to możemy zamówić słodki upominek, który zostanie dostarczony pod wskazany adres w Warszawie i okolicach przez dostawcę Batidy z zachowaniem wszystkich standardów przeciwcovidowych.

Możesz dobrać odpowiedni upominek na Dzień Babci i Dziadka w sklepie internetowym Batidy .

Każdy z zaproponowanych przez Mirę Bogucką zestawów, zawiera różnorodne słodkości Batidy przygotowane specjalnie na tę okazję:

- toscakaka / ciasto ucierane z migdałami w karmelu w formie serca - śliwka w czekoladzie / soczyste, smakowite śliwki kalifornijskie w połączeniu z czekoladą - francuskie makaroniki w kolorze czerwonym - zestaw trufli wykonanych własnoręcznie w pracowni cukierniczej marki Batida - plastry pomarańczy zanurzone w deserowej czekoladzie - eksplozja czekoladowa - fantastyczna czekolada na gorąco.

Każdy upominek zapakowany jest w eleganckie pudełko i przewiązany atłasową wstążką. Istnieje również możliwość dołączenia personalizowanych życzeń. Wydrukujemy je dla Państwa i dołączymy do przesyłki. Dzięki temu obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo – doceniona i otoczona miłością.

Dla tych szczęściarzy, którzy będą mogli odwiedzić babcię i dziadka osobiście Szefowa Cukierni, Mira Bogucka, przygotowała tematyczne desery. Dziarski dziadek i dziarska babcia – to mus pistacjowy z wiśniową wkładką na chrupiącej prażynce orzechowej, wykończony pudrowo-różowym zamszem oraz motywem okularów i wąsów. Smakuje wyśmienicie!

W te wyjątkowe dni podziękujmy tym, którzy wyżej stawiają szczęście swoich wnucząt niż swoje własne. Pokażmy, że są niezastąpieni!

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz