Zobacz nową kolekcję tortów komunijnych od warszawskiej Batidy.

Opublikowano

W tym dniu każdy drobiazg ma szczególne znaczenie, jednak zwykle to tort stanowi główny element zaskoczenia dla dziecka i gości. W naszej warszawskiej cukierni dbamy o wyjątkową estetykę tortów okolicznościowych, dlatego stworzenie odrębnej kolekcji na tę szczególną uroczystość było czymś naturalnym i oczywistym.

Wszystkie torty, które przygotowujemy w pracowni Batida są oparte na autorskich recepturach Head Pastry Chef, Miry Boguckiej, która z marką związana jest od początku istnienia firmy.

Poniżej przedstawiamy tegoroczną ofertę tortów komunijnych dedykowaną na rok 2021.

 

1. Tort ELEGANCKI

Ten tort to prostota i słodka elegancja. Możesz wybrać ten tort zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Wykończony białą masą marcepanową oraz dekoracyjną, jadalną koronką. Dekorację stanowią kontrastujące żywe kwiaty i srebrny topper, który podkreśla znaczenie wyjątkowego dnia.

2. Tort RUSTYKALNY

Rustykalny semi naked cake dedykujemy szczególnie tym rodzicom i dzieciom, którzy na co dzień żyją w zgodzie z naturą i mają obsesję na punkcie wszystkiego, co naturalne. Tort z żywymi kwiatami, białymi makaronikami i drewnianym topperem przesmarowany crème pâtissière bez dodatku masy cukrowo-marcepanowej.

3. Tort NATURALNY

Jeśli motto Twoje i Twojej rodziny brzmi "im bliżej natury tym lepiej" - naturalny, biały drip cake z białymi żywymi kwiatami i liśćmi to doskonały wybór na komunię Twojego dziecka. Tort jest odzwierciedleniem spokoju i harmonii. Wykończony crème pâtissière bez dodatku masy cukrowo-marcepanowej, drip zrobiony z białej czekolady.

4. Tort SUBTELNY

Subtelny, delikatny, dziewczęcy - to najlepsze przymiotniki, które mogą kojarzyć się z tym tortem. Przygotowany w pastelowo-herbacianej kolorystyce, połączonej z żywymi kwiatami ułożonymi tonalnie od lekkich pastelowo-rożowych aż po mocne różowe-bordowe. Doskonały, dziewczęcy kontrast do komunijnej bieli.

Jesteśmy przekonani, że spośród zaprezentowanych tortów każdy znajdzie typ, który spełnia oczekiwania - jeżeli jednak interesuje Was szczególna prezentacja - odezwijcie się do nas. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i z przyjemnością przygotujemy tort Waszych marzeń!

Interesuje Cię tort spersonalizowany? Napisz do Kasi.

Katarzyna Woźniak

692 409 395

sklep@batida.pl

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz