Zamów catering na Wigilię w sklepie on-line!

Opublikowano

Święta Bożego Narodzenia są bez wątpienia magiczne. Już od początku grudnia czuć w powietrzu świąteczną atmosferę - widać ją na półkach marketów w których z głośników często rozbrzmiewa słynne 'all i want for christmas is you', w witrynach sklepów nie brakuje żywych choinek, kawiarniany gwar miesza się z zapachem wanilii i cynamonu z zimowych herbat, a ulice rozświetlają świąteczne iluminacje.

Najbliżsi krzątają się po domu, wywiązując się powoli się ze swoich obowiązków. Zapach sosny przeplata się z blaskiem lampek rozwieszonych starannie na świątecznym drzewku. W kominku rozpalone kawałki drewna strzelają energicznie iskrami. W tych świątecznych przygotowaniach pomyśleliśmy o Tobie i Twoich najbliższych - skomponowaliśmy wigilijne menu, które zamówione przez Ciebie w sklepie on-line zaoszczędzi Twój czas i pozwoli Ci na bliskość z rodziną.

 

KTÓRE POTRAWY WYBIERZESZ NA WIGILIJNY STÓŁ?

Tegoroczna oferta cateringu świątecznego przygotowana przez zespół Batidy jest wypełniona zarówno tradycyjnymi, jak i bardziej wyszukanymi smakami. Znajdziesz w niej dania wegetariańskie, rybne oraz mięsne. Nie brakuje w niej oczywiście klasyków, bez których Święta Bożego Narodzenia nie miałyby miejsca - po stronie wytrawnej znajdują się między innymi: barszcz czerwony, staropolski bigos, śledzie w trzech odsłonach oraz karp. Ze słodkich klasyków w ofercie znajduje się makowiec, sernik, piernik oraz keks.

Smak dań wigilijnych to jeden z nieodłącznych komponentów wpływających na atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Z potrawami Batidy, które oferujemy w cateringu świątecznym, Twój bożonarodzeniowy stół wypełni się tradycją oraz niepowtarzalnym smakiem, o którym się mówi i do którego z przyjemnością się wraca. 

Catering na Wigilię powinien łączyć w sobie smaki tradycji, które przypominają czasy dzieciństwa oraz zaskakiwać formą i teksturą. Dwie płaszczyzny smaków połączyły w tegorocznej ofercie cateringu świątecznego nasze Szefowe Kuchni. Zasmakuj w potrawach przygotowanych przez Executive Chef, Marzenę Hajn oraz Szefową Kuchni Mącznej, Annę Wyszogrodzką. Marzena i Ania stworzyły smaki, które będą doskonałym świątecznym wspomnieniem na długie lata.

 

CIASTA I SŁODYCZE NA TWOIM ŚWIĄTECZNYM STOLE

 

Słodka strona wigilijnego stołu to cukierniczy kunszt Miry Boguckiej. W jej ciastach znajdziesz tradycyjne korzenne smaki Świąt Bożego Narodzenia w cieszących oko formach, ale i delikatne śmietankowe, w formie nawiązujące do lekkości śnieżnych płatków. Każdy szczegół jest dopracowany ze szczególną starannością o detal. Bożonarodzeniowe słodkości z tegorocznego cateringu świątecznego będą nie tylko smacznym akcentem wśród wigilijnych potraw, ale również ozdobą na stole przy którym zgromadzi się Twoja rodzina.

Mówi się, że kwintesencją Świąt Bożego Narodzenia jest radość ze wspólnie spędzonego czasu, bliskość i uśmiech najbliższych. Od siebie dodajemy smak świątecznych potraw z oferty cateringu wigilijnego i stół do którego możesz wspólnie zasiąść z najbliższymi.

 

Wszystkie smaki tegorocznej oferty zebrały w sobie magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wybierzcie te, które będą najlepszą propozycją dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferta na Święta Bożego Narodzenia jest skomponowana w taki sposób aby każdy z domowników miał możliwość wybrania swoich ulubionych świątecznych potraw.

 

 

Możliwość wyboru pojedynczych sztuk i potraw z oferty wigilijnej jest już coroczną tradycją Batidy. Jest to dla nas szczególny i wzruszający czas. Dzięki pracy całego zespołu gościmy na świątecznych stołach niejednego warszawskiego domu. Ułatwiliśmy Ci sposób składania zamówień. Świąteczny catering skompletujesz w sklepie on-line.

Zamówienia świąteczne dowozimy na terenie Warszawy i okolic wprost do Twojego domu.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz