Tarta z figami - nowość wśród mono porcji!

Opublikowano

Figowe szaleństwo czas start! Wrzesień to czas, kiedy figi są w kwiecie dojrzewania i tym samym są najsmaczniejsze, stąd Pastry Chef, Mira Bogucka, wyczekała najlepszego czasu dla tych pysznych bakalii.

Kolekcja mono porcji powiększyła się o kolejny sezonowy smak. W butikowych ladach obok tarty z malinami oraz tarty śliwkowej pojawiła się tarta ze świeżymi figami. Jeśli jesteś fanem delikatnego smaku figi, przyjdź do nas z najbliższymi i daj się porwać smakom prosto z greckich figowych sadów. Bo to właśnie z tego kraju pochodzą miękkie i pyszne owoce. Z wolna dojrzewające w tamtejszych promieniach słonecznych.

 

 

Jesteśmy przekonani, że jesienna kompozycja smaków zamknięta w kruchej tarcie przypadnie Ci prędko do gustu. Tarta bez laktozy, wypieczona na migdałowej mące, wypełniona malinami, udekorowana świeżymi plastrami dojrzałej i słodkiej figi. Delikatna słodycz przeplatana z kwaskowatą maliną, to idealny kulinarny kontrast. Kolekcję mono porcji znajdziecie w naszym sklepie on - line.

Wszystkie nasze kolekcje, zaczynając od mono porcji przez ciasta, aż po delikatesy znajdziesz w sklepie on-line. Produkty zamówisz z dostawą do domu lub biura na terenie Warszawy oraz okolic.

Zaproś również swoich bliskich do jednego z naszych butików by cieszyć się wspólnymi chwilami.

 

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz