Na Dzień Babci i Dziadka podaruj coś wyjątkowego.

Opublikowano

Dzień Babci i Dzień Dziadka w naszej opinii to jedne z ważniejszych dni w roku. Dlatego mamy dla tych wyjątkowych osób coś specjalnego. Podaruj im w te dni coś najcenniejszego, swoją obecność. Wspólne chwile przy deserach Batidy sprawią, że nie zapomnicie na długo tych wspólnych momentów.

Na samo wyobrażenie o babci i dziadku myśli zaczynają się rumienić. To te osoby, które mają zawsze dobrą radę, ciepłą herbatę i czas dla Ciebie na długie pogaduchy. Ich opowieści o minionych czasach za każdym razem fascynują tak samo. Wielokrotnie kiedy wracają w wspomnieniach do momentów z ich dzieciństwa, z zaciekawieniem słuchasz tych wszystkich niewiarygodnych historii. W ich sercach jest nieskończona ilość miejsca na bezinteresowną troskę.Desery Batidy przygotowane na tę wyjątkową okazję niewątpliwie sprawią Twojej babci i Twojemu dziadkowi uśmiech.

 

BEZA RÓŻANA Z MALINAMI TO DESER PRZYGOTOWANY Z MYŚLĄ O TWOJEJ BABCI

Zastanawiasz się w jaki sposób w tym roku sprawić by dzień 21 stycznia był wyjątkowym dla Twojej babci? Head Pastry Chef, Mira Bogucka podeszła do tematu z dużą dozą fantazji. Kruchą i słodką bezę pavlova wypełniła delikatnym kremem. Charakterystyczny smak róży dopełniła świeżością malin. Wyszła z tego lekka kompozycja, idealna jak na kobiece smaki przystało. Obecność suszonych jadalnych róż i piwonii nie jest przypadkowa. To dodatkowy akcent by zaznaczyć niezwykłość tego dnia. Połączenie słodyczy i kwiatów daje zawsze niezapomniany efekt i kojarzy się z tymi drogocennymi sytuacjami w życiu.

Zgodzimy się wszyscy, że dzisiejszy świat nie ułatwia nam bezpośredniego kontaktu z najbliższymi. W Batidzie zawsze znajdziesz bezpieczne miejsce by wspólne chwile z najbliższymi były dla Was niezapomniane.

 

TARTA ARMAGNAC ZE ŚLIWKĄ, MĘSKI SMAK DLA TWOJEGO DZIADKA

Z dziadkiem można konie kraść! Zna wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię od dziecka pytania. Jest wsparciem dla wnucząt w niejednej podbramkowej sytuacji. Rozgrywki w szachy kończą się zazwyczaj jego przegraną, mimo mistrzowskich umiejętności, tylko po to by sprawić swojemu wnukowi satysfakcję. Jego zaradność i życiowe rady w życiu dorosłym ratują wiele sytuacji. Postanowiliśmy, że ten męski, dojrzały charakter zamkniemy w smaku tarty armagnac ze śliwką. Czekoladowe kruche ciasto tarty wypełnione jest czekoladowym kremem z akcentem smaku armagnac, z dodatkiem konfitury śliwkowej oraz suszonych śliwek kalifornijskich.

 

Dziadkowie to zazwyczaj wielkie łasuchy na słodkie. Jeszcze ciepłe, świeżo wyciągnięte z piekarnika ciasto podkradają jako pierwsi. Tarta z armagnac będzie świetną propozycja na Dzień Dziadka. Dla pewności zarezerwuj stolik w jednym z naszych butików i spędź ten dzień ze swoim dziadkiem lub złóż zamówienie przez e-sklep.

 

 

Zamówienie na desery przygotowane specjalnie na Dzień Babci i Dzień Dziadka złożysz w sklepie on-line już dziś z realizacją od 20 stycznia. Twoje zakupy dowieziemy na terenie Warszawy i okolic.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz