ZNAMY ZWYCIĘZCÓW MIKOŁAJKOWEGO KONKURSU.

Opublikowano

Chyba każdy z nas zna magiczną powieść dla dzieci „Dziadek do orzechów”, która opowiada o przygodach małej Klary w świecie, w którym zabawki ożywają, a tytułowy dziadek do orzechów za sprawą ojca chrzestnego Klary, przemienia się w pięknego księcia.

 

W związku z tym, że wiodącym motywem naszej tegorocznej kolekcji świątecznych słodyczy jest ‘Dziadek do orzechów’, postanowiliśmy przygotować mikołajkowy konkurs, który został rozstrzygnięty 5 grudnia w naszych social mediach, a dokładniej na naszym facebook fanpage.

 

Nagrodą w konkursie było podwójne zaproszenie na spektakl baletowy "Dziadek do orzechów" do warszawskiej Opery Kameralnej oraz zestaw świątecznych smakołyków z limitowanej kolekcji Miry Boguckiej - a w nich między innymi kalendarz adwentowy oraz piernikowy żołnierzyk z wspomnianym wcześniej motywem.

 

Nagrodę wygrał Karol Kościesza, który na konkursowe pytanie dot. historii ulubionej zabawki z dzieciństwa udzielił następującej, wzruszającej odpowiedzi:

"Jako dziecko szukałem na sklepowych półkach Misia Uszatka, o którego nikt nie pyta, któremu ze smutku oklapło jedno uszko. Tak bardzo chciałem przytulić mojego ulubionego bohatera wieczorynki. Przed Wigilią znalazłem go wśród innych pluszaków w niepozornym sklepie z zabawkami. Od tej pory byliśmy nierozłączni. W końcu miś, podobnie jak ja, lubił bawić się w straż pożarną i w pociąg. Rozmawiał z echem, był przekonany, że od stania w deszczu urośnie, dąsał się, gdy pajacyk wyjaśniał mu, że z nieba nie spadają gwiazdki, lecz płatki śniegu. Prostoduszny miś patrzył na świat oczami dziecka, a jego wyobraźnia nie znała granic. Miał wady, ale zalet też mu nie brakowało, dlatego był mi szczególnie bliski. Teraz Miś Uszatek to powiernik tajemnic mojej córeczki. Kompan zabaw i towarzysz każdej jej podróży, a przede wszystkim... najlepszy przyjaciel. Miś pomaga ukoić trudne emocje i okiełznać strach, a wieczorem pozwala, by otulić go kocem i błogo przy nim zasnąć."
 

Dodatkową motywacją dla uczestników konkursu był fakt, że nagrodę główną dostarczał sam bohater dnia 6 grudnia - Święty Mikołaj. Relacje z wręczenia nagrody dla Pana Karola i jego najbliższych zobaczycie poniżej. 🎅🎅🎅

 

 

  1. Święty Mikołaj wraz z Panią Mikołajową biegną spóźnieni do współczesnego zaprzęgu z reniferami - opel meriva (taki mamy klimat 😂)!

https://video.wixstatic.com/video/bc09ce_d051658a0ee64b85bac3b11402534867/1080p/mp4/file.mp4

      2. W drodze do zwycięzcy doskonałe nastroje w rytmach ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU.

https://video.wixstatic.com/video/bc09ce_2d8e8b91789744948d412317f97d111b/1080p/mp4/file.mp4

 

Więcej relacji z tego wspaniałego dnia znajdziecie w rolce "MIKOŁAJKI" na naszym instagramie!

 

10 grudnia razem z Panem Karolem i jego rodziną widzimy się podczas spektaklu w Operze Kameralnej, a Was zapraszamy do śledzenia naszych relacji w mediach społecznościowych.

I udziału w konkursach, które organizujemy - są tego warte!

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz