Halloween party tylko z naszym PUMPKIN BOX!

Opublikowano

Puszczamy pajęczyny naszej fantazji i proponujemy Ci niebanalną ofertę na Halloween. PUMPKIN BOX jest propozycją stworzoną z myślą o Tobie, Twoich najbliższych i wspólnie spędzonym czasie. Twoje Halloween Party, z dynią wypełnioną po brzegi smakołykami Batidy przygotowanymi specjalnie na tę okazję, może nabrać strasznych zbiegów okoliczności. 🎃

7 - kilogramowa dynia jest doskonałym zestawem na nadchodzące Halloween. Oprócz słodkości zawiera również gadżety do zabaw interaktywnych razem z najbliższymi. Zobacz poniżej co dokładnie kryje tajemniczy PUMPKIN BOX.

1. PUMPKIN BOX

Wewnątrz dyni znajdziesz zestawy słodkości, przygotowane przez Pastry Chef, Mirę Bogucką. Waniliowe delikatne beziki w kształcie dyni, zestaw kruchych ciasteczek migdałowych z giandują w typowo halloweenowych kształtach: krwistych paluchów, przerażającej twarzy wiedźmy, mini dyni oraz strasznej czaszki. W środku znajdziesz również dwa zestawy kolorowych makaroników. W pierwszym proponujemy trzykolorowy set z narysowanymi jadalnym pisakiem buźkami, a do drugiego zestawu makaroników dołączyliśmy jadalny pisak abyście sami pokolorowali makaroniki. W boxie znajdują się również długie, krwiste paluchy wiedźmy, wypieczone z kruchego ciasta migdałowego. Oprócz słodkości, dynia mieści pomarańczową świecę, pajęczynę, gumowe pająki oraz gadżety na patykach do sesji zdjęciowej. Cała masa słodkości oraz zabawy schowana w dyniowym wnętrzu!

Zamówienie na ten wyjątkowy zestaw możesz złożyć w sklepie on-line. Dostarczymy go na wskazany prze Ciebie adres w Warszawie i okolicach.

2. KOLEKCJA MONO PORCJI NA HALLOWEEN

Kolekcja mono porcji zainspirowana czasem Halloween. To 3 desery o wyjątkowym smaku i formie. Dwa z nich, SCARY MASK oraz BLACK SPIDER to pyszny czekoladowy mus z nadzieniem z czarnej porzeczki oraz lekkim posmakiem tymianku, wszystko oblane ciemną czekoladą. Na górze ozdobione odpowiednio do nazwy przerażającą czaszką oraz pająkiem. SWEET GHOST to krucha tarta wypełniona kremem cytrynowym z wierzchnia warstwą w postaci bezy włoskiej.

Czy już wiesz co wybierzesz na tegoroczną zabawę Halloween?

 

 

Zaplanuj swoje wymarzone Halloween z Batidą! Zamówienie na kolekcję Halloween możesz złożyć już teraz w sklepie on-line i wybrać datę dostawy pod wskazany adres na terenie Warszawy i okolic. Możesz również odebrać swoje Halloweenowe zakupy w jednym z naszych butików, ale pamiętaj, że dynia waży ok. 7 kg.

← Starsze posty Nowsze posty →



Zostaw komentarz