Jaki upominek na Święta Bożego Narodzenia wybrać dla pracowników?

Opublikowano

Co roku, już od pierwszych dni grudnia, restauracje i sale konferencyjne w każdym dużym mieście przepełnione były osobami świętującymi wigilię w firmowym gronie. Przyzwyczailiśmy się do suto zastawionych bankietowych stołów, imprez z DJ, wspólnych wyjść do restauracji, czy też spotkań w biurze. Wiele firm miało zaplanowany od początku roku budżet właśnie na grudniowe eventy. Jednakże obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce wskazuje na to, iż restrykcje dotyczące spotkań zostaną przedłużone na grudzień.

Czy to znaczy, że wspólne świętowanie również musimy odwołać?

Niekoniecznie! Wystarczy zmienić formę w jakiej chcemy podziękować pracownikom czy Klientom za kolejny rok współpracy. Właśnie dlatego Batida przygotowała specjalne biznesowe propozycje świąteczne.

Pierwszą z propozycji są bony upominkowe na określoną przez zamawiającego kwotę do wykorzystania w sklepie internetowym Batida. Dzięki temu, pracownik może sam zdecydować na co wydać otrzymany voucher – zamówić catering na święta, pyszny tort urodzinowy czy może zestawy przekąsek na spotkanie w domu? Taką wolność decyzji lubi wielu z nas!

Jeśli bon możemy zrealizować w sklepie internetowym, a na dodatek dania te będą dostarczone bezpiecznie pod same drzwi to takie rozwiązanie doceni każdy pracownik.

Kolejnym sposobem na wspólne świętowanie jest zorganizowanie spotkania online, ale z akcentem bożonarodzeniowym. Można zamówić niespodziankę cateringową dla uczestników, dostarczoną indywidualnie każdemu do domu – zestaw świątecznych przekąsek, piękny, zimowy mini torcik czy też pierniczki do wspólnego dekorowania i urządzić warsztaty online!

Możliwości jest naprawdę wiele, nawet gdy jesteśmy zamknięci w swoich domach.

Upominki świąteczne to sprawdzony sposób wyrażenia swojej wdzięczność partnerom biznesowym. Oprócz gotowych, eleganckich zestawów zaproponowanych przez Batidę, jest również nowość. Każdy może zaprojektować taki podarunek sam – w zależności od budżetu, wybranych smaków wytrawnych lub słodkich z dodatkiem alkoholu lub bez.

Daje to pełną dowolność modyfikacji prezentów dla kluczowych klientów, dodawania poszczególnych składników, rozbudowywania pakietów. Takie prezenty również można wysłać bezpośrednio do biura czy domu osoby obdarowywanej.
Szykujmy się zatem na świętowanie Bożego Narodzenia i nie rezygnujmy z tradycji obdarowywania się prezentami. Troszkę inaczej, bez spojrzenia w oczy drugiej osobie, ale ciągle razem.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz