Zobacz kolekcję słodkości z okazji Dnia Mamy!

Opublikowano

Dzień Mamy to jeden z najważniejszych dni wśród kalendarzowych świąt. Jak co roku chcielibyśmy ten ważny czas celebrować razem z Wami. Przygotowaliśmy specjalną, słodką linię produktów z okazji Dnia Mamy aby każdy z was mógł wybrać coś od serca dla serca.

Dzięki przygotowanej kolekcji dla Mam przez Mirę Bogucką, Head Pastry Chef w Batida, możecie na słodko uczcić ten dzień i zaskoczyć Mamę różnorodnością smaków i tekstur. Ciastka i zestawy, przygotowane z nienaganną starannością, będą również wyjątkowo ozdabiać stół.

Zobacz, jakie ciasta z okazji Dnia Mamy przygotowała Mira Bogucka ze swoim zespołem.

1. Kremowa beza z owocami.

Słodka i krucha, jej środek wypełniony puszystym kremem i świeżymi owocami. Jest najsłodszą propozycją, ale nie jest tak słodka, jak uśmiech waszych Mam. Wyjątkowy dzień, to wyjątkowe wspomnienia. Dlatego przygotowaliśmy bezę w nowej odsłonie.

2. Tarta truskawkowa

Tarta truskawkowa wypełniona po brzegi kremem waniliowym i obłożona słodkimi, świeżymi truskawkami. Wyjątkowo dopasowane okoliczności tego ważnego dnia z soczystą czerwienią truskawek nasuwają na myśl tylko jedno uczucie - MIŁOŚĆ!

3. Mono porcje na Dzień Mamy.

Jednym z najlepszych pomysłów na prezent dla Mam są ciasta lub kwiaty. Połączyliśmy te dwa pomysły w całość. Aby zaskoczyć wasze mamy niekonwencjonalnym podejściem do prezentu, proponujemy egzotyczną w smaku różę, słodką tartę liczi oraz kamyk pistacjowy z posmakiem wiśniowo-czekoladowym.

4. Zestaw mini deserków.

To propozycja dla Mam, które spodziewają się swoich pociech w gości. Idealny zestaw po najmilszym momencie w tym dniu, złożonych życzeniach, kiedy zapach parzonej kawy unosi się już w salonie, a dzieci czekają na słodki poczęstunek. Proponujemy cztery odsłony mini deserków: tartaletkę z kremem waniliowym i truskawkami, tartaletkę wypełnioną musem z owoców liczi oraz kremem waniliowym, kamyk z musem szampańskim i truskawką oraz toscakakę, czyli ciasto ucierane z migdałami w karmelu.

Słodkości z okazji Dnia Mamy dostępne są stacjonarnie w naszych butikach w Warszawie i Konstancinie, ale nie zapomnijcie również o możliwości zamówienia prezentu przez nasz sklep on-line - tam możecie wybrać opcję dostawy i zrobić Mamie słodką niespodziankę zamawiając słodkości z dowozem pod drzwi.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz