Dzień Taty na słodko w butikach Batida!

Opublikowano

Tata, to człowiek za którym idziesz w ciemno. To przecież on jest kompanem w pierwszych spacerach, lepieniu fortec z pisaku i budowaniu leśnych szałasów. Gdyby nie on, pewnie co niektórzy z nas do dzisiaj jeździliby rowerem na czterech kółkach. Arcymistrz gwizdania na palcach i ciepłego uścisku po sromotnym upadku podczas podwórkowych zabaw.

Z tej specjalnej okazji stworzyliśmy kolekcję na Dzień Taty. Kilka słodkich chwil zapomnienia w tym szczególnym dniu. Head Pastry Chef, Mira Bogucka, stworzyła iście męskie smaki. Będziesz miał okazję zasmakować w dwóch tartach. W pierwszej z nich przewodzi smak świeżych jeżyn, w drugiej śliwka. Dla tych, którzy są fanami piłki nożnej i z zacięciem oglądają obecne rozgrywki Mistrzostw Europy mamy czekoladową piłkę nożną wypełnioną niespodziankami.

Chcecie zrobić swojemu tacie niespodziankę? Pozwolić mu poczuć się ważnym w tym dniu?

Zabierzcie go na spacer, pyszną kawę i jedną z naszych mono porcji przygotowanych specjalnie dla waszych ojców. Zobaczcie co dla nich mamy.

1. Tarta jeżynowa.

Tarta z crème patissiere oraz soczystych, świeżych jeżyn z dodatkiem jadalnego złota. Wszystko ułożone w kruchym cieście migdałowym. To propozycja delikatna. Typowy letni smak, który pozostanie z wami na długo, tak samo jak wspólnie spędzone chwile.

 

2. Tarta śliwkowa armagnac.

Mocny smak stworzony z myślą o męskich gustach. Czekoladowy mus z dodatkiem wódki z winogron - armagnac. Dodatkowo suszona, kalifornijska śliwka, której smak wraz z czekoladą daje połączenie idealne dla smakoszy słodkości. W smaku znajdziecie tradycję, a elegancja wykonania zachwyci każdego tatę.

3. Czekoladowa piłka nożna.

Nic nie sprawia tyle przyjemności, co niespodzianka. Tym bardziej czekoladowa i wypełniona bakaliowymi smakołykami. Zestaw idealny dla taty, który jest miłośnikiem piłki nożnej. Co zaskakujące aby dostać się do środka, należy użyć dołączonego do zestawu drewnianego młotka, co ekscytuje jeszcze bardziej obdarowanego. Zawartość piłki możecie sprawdzić w sklepie on-line Batida.

 

Kolekcja z prezentami na Dzień Taty dostępna jest już w naszych butikach oraz w sklepie on-line. Przygotujcie się na jutrzejsze słodkie szaleństwo z waszymi ulubionymi mężczyznami i zabierzcie ich do naszych butików lub zamówcie niespodziankę z dostawą do domu.

← Starsze posty Nowsze posty →Zostaw komentarz