Świętuj Miesiąc Dumy z Batidą – Odkryj Popcorn Pride!

Posted by Sklep Batida on

Czerwiec to miesiąc, w którym celebrujemy różnorodność, miłość i dumę. To czas, kiedy społeczność LGBTQ+ i ich sojusznicy gromadzą się, aby świętować swoją tożsamość i promować równość. W Batidzie wierzymy, że miłość nie ma granic, a nasze słodkości są dostępne dla wszystkich - bez względu na to, kim są i kogo kochają. Dlatego z dumą przedstawiamy naszą najnowszą inicjatywę – Popcorn Pride!

 

Nasza Misja

Batida zawsze była miejscem, gdzie każdy czuje się mile widziany. Nasze produkty są tworzone z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczać radości i przyjemności każdemu, kto je smakuje. W tym roku, z okazji Miesiąca Dumy, postanowiliśmy podjąć dodatkowy krok, aby pokazać nasze wsparcie dla społeczności LGBTQ+.

Popcorn Pride – Wyjątkowy Deser na Wyjątkową Okazję

Popcorn Pride to wyjątkowy deser, który łączy w sobie różnorodne smaki i tekstury, tworząc prawdziwą ucztę dla języka. Delikatny mus o smaku popcornu połączyliśmy z aksamitnym cremeux z mlecznej czekolady, tworząc harmonijną kompozycję smaków. Całość jest dopełniona chrupiącym, karmelizowanym popcornem, który dodaje przyjemnej chrupkości.

Akcja Wsparcia

Chcemy, aby nasz Popcorn Pride nie tylko dostarczał wyjątkowych doznań smakowych, ale także przyczynił się do czegoś większego. Dlatego z każdej sprzedanej sztuki tego deseru przekazujemy 10 PLN na wsparcie Stowarzyszenia "Miłość nie wyklucza". To organizacja, która od lat walczy o prawa osób LGBTQ+ i promuje równość oraz akceptację.

Jak Możesz Pomóc?

Kupując Popcorn Pride, nie tylko cieszysz się pysznym deserem, ale także wspierasz ważną sprawę. Każdy zakup to cegiełka, która pomaga Stowarzyszeniu "Miłość nie wyklucza" kontynuować ich pracę na rzecz równości i praw dla wszystkich. To doskonała okazja, aby połączyć przyjemność z pomocą.

Dlaczego Warto Wybrać Batidę?

Batida to coś więcej niż tylko cukiernia. To miejsce, gdzie celebrujemy różnorodność i inkluzję na każdym kroku. Wybierając nasze produkty, wspierasz nie tylko lokalnych producentów i rzemieślników, ale także inicjatywy, które mają realny wpływ na lokalną społeczność.

Dołącz do Nas

Czerwiec to doskonała okazja, aby pokazać swoje wsparcie dla społeczności LGBTQ+. Nasze inicjatywy i kampanie są skierowane do wszystkich, którzy wierzą w miłość i równość. Popcorn Pride to tylko jeden ze sposobów, w jaki staramy się robić różnicę. 

lgbtq+ pride

← Older Post Newer Post →Leave a comment